Domov
    Kategórie
    Košík
    Obľúbené
    Profil

    ASPIRIN C TBL EFF 20X400 MG/240 MG (STRIP PAPIER/PE/AL/SURLYN)

    tbl eff (strip papier/PE/Al/Surlyn) 1x20 ks
    Zľava -15%
    9,46 €
    11,13 €
    8,98 € bez DPH
    Skladom
    Kód produktu:2BCEE245-834F-4D0D-9314-3CEF51AD79C0

    Popis produktu

    Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu), a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Liek môžu užívať:

    • dospelí:
      • pri miernych až stredne silných bolestiach (napríklad hlavy, zubov, hrdla, svalov, kĺbov, chrbta, a menštruačných bolestiach),
      • pri miernych bolestiach pri artritíde,
      • pri prechladnutí alebo chrípke na zmiernenie bolesti a horúčky a pri zápaloch.
    • deti nad 9 rokov iba na odporučenie lekára.

    Viac na adc.sk