Domov
  Kategórie
  Košík
  Obľúbené
  Profil

  Hustejšie vlasy

  12. 4. 2024

  S pribúdajúcim vekom človeka je bežné, že hustota vlasov sa znižuje. V čoraz častejších prípadoch sa začína vyskytovať aj v skoršom veku a môže za tým byť viacero príčin ako kožný problém, nedostatok vitamínov, minerálov, stopových prvkov, zvýšeným stresom, prekonaním ochorenia COVID-19 a iné. 

  Či už ochorením trpíte, alebo len nie ste spokojní s vašou hustotou vlasov, u nás v lekárni máme produkty, ktoré vám vedia pomôcť tento problém riešiť:

  1. SERIOXYL Denser Hair od firmy L´oreál - Sérum pre zvýšenie hustoty vlasov je vhodné pre jemné a tenké vlasy. Chráni pokožku hlavy a stimuluje ju. Zlepšuje rast vlasov a posilňuje vlasové vlákno. Sérum je obohatené o revolučnú aktívnu zložku Stemoxydine 5% a Resveratrol. Resveratrol je molekula, ktorá je výsledkom 10-ročného výskumu. Optimálna koncentrácia pre zlepšenie hustoty rednúcich vlasov. Už po 6 týždňoch pravidelného používania sa hustota vlasov zlepší. Vytvorí optimálne prostredie pre stimuláciu kmeňových buniek, vďaka tomu sa nový vlas tvorí rýchlejšie. Balenie obsahuje 90 ml. Aplikuje sa 1x denne pipetou do vysušených vlasov.

  2. REVALID Sérum proti vypadávaniu vlasov - Redensyl® je patentovaná aktívna zložka, ktorá bola preverená lekárskym výskumom zameraným na regeneráciu vlasov. Výskum preukázal, že Redensyl® 3% pôsobí na kmeňové bunky vlasového folikula, ktoré sú základom nového vlasu. Až 28 000 nových vlasov po 3 mesiacoch každodennej aplikácie. Balenie obsahuje 50 ml. Aplikuje sa 1x denne do suchých alebo mokrých vlasov.

  3. Bloom ROBBINS Vitamíny na vlasy - Vyživujú vlasy a pokožku hlavy od korienkov po končeky. Vďaka perfektne vyváženej kombinácii špeciálnych zložiek je sen o vysnívaných vlasoch bližšie, ako kedykoľvek predtým. Vitamíny obsahujú:

  • výťažok zo zeleného čaju Matcha
  • extrakt z lístkov žihľavy
  • Coco Mineral® (výťažok z kokosovej vody)
  • kyselinu hyalurónovú a kyselinu listovú
  • aminokyseliny
  • vitamíny A, B, C, D
  • MSM a morský kolagén
  • biotín, selén a zinok